aboutus

printedpaper-bags

printedpaper-bags printedpaper-bags printedpaper-bags printedpaper-bags printedpaper-bags
1 2 3 4 5
نوع کسب و کار: سازنده
صادر کننده
صفحه اصلی بازار: آمریکای شمالی
آمریکای جنوبی
اروپای غربی
اروپای شرقی
افریقا
در سراسر جهان
مارک های: zeal-x
تعداد کارمندان: 100~150
فروش سالانه: 5000,000-6000,000
سال تاسیس: 2009
صادرات کامپیوتر: 70% - 80%
دربارهی ما
-01-
معرفی

Shenzhen Zeal-X Packing Products Co.، Ltd در سال 2008 توسط تیم اصلی با تجربه بیش از یک دهه در طراحی و ساخت بسته بندی برای مشتریان متشکل از صنایع مختلف از جمله هدایا ، طلا و جواهر ، لوازم آرایش ، تنباکو ، مواد غذایی ، چای ، محصولات مراقبت از سالم ، لباس ، ظروف و اسباب بازی ها . تا به امروز، بسته بندی Zeal-X یک تامین کننده پیشرو برای بیش از 100 مارک لوکس جهانی است.

ما یک تیم طراحی و کارآمدی مشتاق، حرفه ای و بسیار کارآمد دارد که خدمات طراحی و تولید را شامل جعبه های کاغذی ، کیسه های کاغذی ، بروشورها ، کاغذ بسته بندی / کاغذ بافت ، روبان و هر محصول مرتبط با آن ارائه می دهد. تمام محصولات بازرسی شده برای اطمینان از رعایت استانداردهای کیفیت مورد نیاز قبل از صادرات آنها. در انتخاب بسته بندی Zeal-X شما می توانید از محصولات برتر و سطوح عالی خدمات اطمینان حاصل کنید و مطمئن باشید که تعهد ما به ارائه یک پیشنهاد و محصول شخصی و منحصر به فرد برای شما است که باعث افزایش ارزش و افزایش نفوذ نام تجاری شما

هدف ما، از طریق همکاری با شما برای ارائه بهترین محصولات و خدمات شما، تبدیل شدن به یک رهبر جهانی در عرضه بسته بندی محصول است !

-02-
تاریخ

Shenzhen Zeal-X Packing Products Co.، Ltd در سال 2008 توسط تیم اصلی با تجربه بیش از یک دهه در طراحی و ساخت بسته بندی برای مشتریان متشکل از صنایع مختلف از جمله هدایا، طلا و جواهر، لوازم آرایش، تنباکو، مواد غذایی، چای، محصولات مراقبت از سالم، لباس، ظروف و اسباب بازی ها. تا به امروز، بسته بندی Zeal-X یک تامین کننده پیشرو برای بیش از 100 مارک لوکس جهانی است.

هدف ما، از طریق همکاری با شما برای ارائه بهترین محصولات و خدمات شما، اولین گزینه برای تامین کننده اقلام بسته بندی در جهان عمده فروشی است!

-03-
سرویس

ما به طور عمده ارائه جعبه هدیه ، جعبه جواهرات ، جعبه لوازم آرایشی و جعبه بسته بندی لباس به طوری که. تا به امروز، بسته بندی Zeal-X یک تامین کننده پیشرو برای بیش از 100 مارک لوکس جهانی است.

ما یک تیم طراحی و کارآمدی مشتاق، حرفه ای و بسیار کارآمد دارد که خدمات طراحی و تولید را شامل جعبه های هدیه کاغذی ، کیسه های کاغذی ، بروشور ، کاغذ بسته بندی / کاغذ بافت ، روبان و هر محصول مرتبط - با تمام محصولات بررسی شده برای اطمینان از آنها مطابق با کیفیت کیفیت مورد نیاز قبل از صادرات آنها.

در انتخاب بسته بندی Zeal-X شما می توانید از محصولات برتر و سطوح عالی خدمات اطمینان حاصل کنید و مطمئن باشید که تعهد ما به ارائه یک پیشنهاد و محصول شخصی و منحصر به فرد برای شما است که باعث افزایش ارزش و افزایش نفوذ نام تجاری شما

-04-
تیم ما

ما یک تیم طراحی و کارآمدی مشتاق، حرفه ای و بسیار کارآمد دارد که خدمات طراحی و تولید و خدمات تحویل شامل جعبه های هدیه و بسته بندی، کیسه های کاغذی، بروشور، کاغذ بسته بندی / کاغذ بافت، روبان و هر محصول مرتبط - با تمام محصولات بررسی شده برای اطمینان از آنها مطابق با استاندارد کیفیت مورد نیاز قبل از صادرات آنها.

در انتخاب بسته بندی Zeal-X شما می توانید از محصولات برتر و سطوح عالی خدمات اطمینان حاصل کنید و مطمئن باشید که تعهد ما به ارائه یک پیشنهاد و محصول شخصی و منحصر به فرد برای شما است که باعث افزایش ارزش و افزایش نفوذ نام تجاری شما!

اطلاعات تماس